Kadlec-Židle.cz

Prodej sedacího nábytku, výroba stolů,
komod a skříněk do interiérů


Košík je prázdný .

Doprava a platba

 

Možnosti doručení?

  1. Zboží je možné vyzvednout osobně na prodejně firmy Kadlec (Bystřice pod Hostýnem). Přesné místo odběru bude upřesněno při následném potvrzovacím telefonátu.
  2. Výrobky je možno zasílat obchodním balíkem České pošty, a.s.. Tímto způsobem zasíláme téměř všechny naše výrobky kromě stolů a komod. Cena poštovného bude upřesněna taktéž pří následném potvrzovacím telefonátu a je závislá na vzdálenosti a celkové hmotnosti zásilky.
  3. Další možností doručení je s využitím naší autodopravy. Tato dodatečná služba je však učtována a cena je závislá na vzdálenosti od místa našich prodejen a na celkové ceně objednávky. Cena dopravy bude dohodnuta následně telefonicky s klientovým souhlasem.

 

Způsoby platby

  1. převodem na účet  (v tomto případě Vám bude vystavena faktura, kterou Vám zašleme na Vámi zadaný e-mail nebo poštou. Výroba zboží bude zahájena po obdržení platby na náš účet u KB.)
  2. na dobírku
  3. v hotovosti při převzetí na prodejně

 

Již při odeslání objednávky bude vystavena faktura na celkovou cenu objednávky. Toto je z důvodu unikátnosti výrobku a z důvodu, že většina výrobků je dodávána přesně podle představ zákazníka (specifická barva popř. čalounění).

Po výběru způsobu dopravy a platby se dostanete k poslednímu kroku provedení Vaší objednávky nazvaného „Dokončit objednávku“. Zde si můžete překontrolovat všechny Vámi zadané údaje a volbou „Potvrdit objednávku“ odešlete objednávku ke zpracování. O přijetí objednávky budete informováni e-mailem na adresu, kterou uvedete při registraci. Objednávku také ověřujeme telefonicky, abychom předešli případným nedorozuměním.