Kadlec-Židle.cz

Prodej sedacího nábytku, výroba stolů,
komod a skříněk do interiérů

p6180441w.jpg

Profil společnosti

 

Firma Kadlec je firmou zabývající se velkoobchodem a maloobchodem sedacího nábytku, výrobou stolů, komod a různých skříněk do interiérů, dle našich vzorů, ale i návrhů svých zákazníků. Na trhu působí již od roku 1990 a za tuto dlouhou dobu si získala spoustu spokojených zákazníků.

 

Nabízíme 25 základních typů stolů, každý stůl se vyrábí minimálně ve třech rozměrech a pokud zákazník požaduje, vyrobíme stůl i na míru. Každý stůl vyrábíme v několika odstínech moření, ale jsme schopni připravit mořící lázeň také podle dodaného vzorku. Díky tomu si může zákazník doplnit stůl, příborník, komodu, kuchyňskou linku nebo jinou část již vybaveného interiéru. Taktéž židle moříme na požadované odstíny a čalouníme látkami z našeho vzorníku, který umožňuje výběr z široké nabídky kvalitních španělských látek. Samozřejmostí je také možnost dodání vlastní potahové látky. Tím však naše služby nekončí. Po dohodě si zákazník může dodat svůj nákres – návrh nábytku, my jej zdarma naceníme a po konzultaci a souhlasu můžeme vyrábět.

 

 

Sídlo firmy a prodejnu naleznete v Bystřici pod Hostýnem. Ta je současně největší prodejnou sedacího nábytku v České republice. V této prodejně můžete shlédnout širokou nabídku našeho sortimentu a k dispozici Vám bude kvalifikovaný personál, který Vám pomůže realizovat jakékoliv Vaše požadavky.

 

 

Několik pohledů na naši prodejnu.

 

p6180456u.jpg             p6180450u.jpg

 

                                                     p6180445u.jpg            

 

 

p6180449u.jpg         p6180453u.jpg

 

 

Naše rekordní židle.                            1,6 x 1,6 x 3,55 m

                p6260485u.jpg                            p6180443u.jpg